Ликовни конкурс за основце 2019.

2019.

likovni konkurs

Охрабрени добрим одзивом и обостраним задовољством постигнутом сарадњом на прошлогодишњем конкурсу , желимо да позовемо Вашу школу и наставнике/це ликовне културе да заједно пронађемо децу која су талентована и заинтересована за цртање и сликање.

Конкурс је отворен од 1.фебруара до 1.марта 2019. године.

Прикупљене радове можете нам послати поштом (ССШ“Б. Радичевић“, Партизанска бб, 22400 Рума) или доставити лично у школу професору Жељку Радићу.

Комисију за прегледање доспелих радова чине проф. Жељко Радић и проф. Ђорђе Стојановић. Резултате конкурса вам достављамо до 20. марта а деца чији радови буду изабрани као најбољи биће награђена и позвана да нам буду гости, са својим наставницима , на додели награда и радионици која ће бити организована у нашој школи 28. марта у оквиру прославе „Бранкови дани“.

РЕЗУЛТАТИ ЛИКОВНОГ КОНКУРСА 2019. ГОДИНЕ

Приспеле радове прегледала је наша комисија коју су чинили:

проф. Жељко Радић, проф. Ђорђе Стојановић и ученица Марија Јеремић 4П.

?????? ??????

Захваљујемо се на учешћу у нашем конкурсу и позивамо Вас да нам будете гости

28.03.2019. године- четвртак на додели награда ученицима и учествујете заједно са вашим ученицима у Ликовној радионици организованој у просторијама наше школе са почетком у 10 часова.

1. Место Марина Перкић VII   ОШ ,,БРАНКО РАДИЧЕВИЋ“ НИКИНЦИ     НАСТАВНИК: Маја Басић

2.Место НИКОЛА ЧЕСТИЋ VIII   ОШ „ДУШАН ЈЕРКОВИЋ “ РУМА  НАСТАВНИК : Александра Станковић- Јовановић

3. Место Миа Мандић VIII   ОШ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“ ПУТИНЦИ    НАСТАВНИК: Љиљана Брацановић

4. Место Вуковић Дејан VIII;ОШ „ЗМАЈ ЈОВА ЈОВАНОВИЋ “ РУМА; НАСТАВНИК: Владислава Шкондрић

5. Место Кристина Гаћчелић VIII; ОШ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОЦИЋ“ ИРИГ; НАСТАВНИК : Сања Суба

6. Место Ороловић Јована VIII; ОШ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“ ПУТИНЦИ; НАСТАВНИК: Љиљана Брацановић

7.Место Степановић Анђела VIII; ОШ „ЗМАЈ ЈОВА ЈОВАНОВИЋ “ РУМА; НАСТАВНИК: Владислава Шкондрић

8. Место Вишња Шоргић VII; ОШ „ДУШАН ЈЕРКОВИЋ “ РУМА; НАСТАВНИК ; Александра Станковић- Јовановић

ЛИКОВНИ 1 2 3ЛИКОВНИ 45678

ЕКИПНИ ПОБЕДНИК ЈЕ ШКОЛА ОШ „ДОСИТЕЈ ОБРАДОВИЋ“ ПУТИНЦИ НАСТАВНИК: Љиљана Брацановић

ШКОЛА СА НАЈВИШЕ ПОСЛАТИХ РАДОВА: ОШ „ЗМАЈ ЈОВА ЈОВАНОВИЋ “ РУМА НАСТАВНИК: Владислава Шкондрић

СПЕЦИЈАЛНА НАГРАДА ЗА МЛАЂЕ УЧЕНИКЕ Бојан Кошутић ОШ „ЗМАЈ ЈОВА ЈОВАНОВИЋ “ РУМА НАСТАВНИК: Владислава Шкондрић??????