Ове недеље смо почели са неким од планираних активности Клуба К. У петак 12. 10 . чланови клуба К су почели са осликавањем и сређивањем Медијатеку.



Група младих уметника је осликала предивним муралима наш град Руму.
“Viral”


Позвали смо их у госте да нам одрже радионице и са нама средимо нашу медијатеку . У понедељак 15.10. у 16 часова смо се дружили са девојкама и момком из Вирала на радионици у нашој медијатеци. Упознали смо се почели заједно да осмишљавамо композицију коју ћемо заједно да исцртамо на зиду у медијатеци.


радионица 22.10.


радионице 29. 10 и завршетак радова 5.11. 2018.

ХВАЛА ПРИЈАТЕЉИМА ИЗ “ВИРАЛА”