“Буди креативан – осигурај своју будућност” радионицa број 27.

27 prva

Одржана 27.. радионица по пројекту „Future 4 us“

На овој радионици,12.11.2019. присутни су ученици угоститељског смера 2.разреда.  Ову радионицу водила је професорка Историје,Јасмина Марић која је кроз ативности на  радиници допринела унапређењу предузетничког смисла и способности ученика као и спремности и мотивисаности наших ученика  за индивидуално и групно креативно размишљање.Кроз овурадинцу професорка Јасмина допринела је са својим ученицима унапређењу генерисања идеја у складу са пословним и тржишним условима у нашем граду и региону.

Радионица је била врло динамична.Атмосфера је одговарала темпераменту наших креативних ученика који су будући кувари и конобари.Победник ове радионице била је ученица Ана Бакаловић која се свакако већ истиче у свом редовном раду и дисциплини.