Гости Бранкове школе, ученици смера текстилне струке из Београда

У уторак 2. априла, нашу школу je посетила група ученика трећег разреда Средње школе за дизајн текстила из Београда. После посете текстилним фабрикама Адријана и Афродита, ученици су у 13h часова дошли у нашу школу.

received_483476595523619

У току првог и другог часа обишли су нашу школу, упознати се са радом, а затим су наставили дружење у медијатеци са ученицима смера моделар одеће.Након тога су отишли у обилазак излетишта „Борковац“.

IMG-f806727d12557aed946bfe11b85fa3fe-V

Сврха посете је упознавање ученика  из Београда са начином обављања практичне наставе ван школе у текстилним фабрикама зато што до сада нису за то имали прилику  у свом граду. Пример добре праксе из наше школе у којој ученици истог смера обављају део прексе у реалним производним погонима текстилних предузећа на нашој територији.