Ученички парламент и клуб К покренули су хуманитарну акцију у нашој школи.
Циљ је прилкупити предмете и одећу као би с ена скроман начин помогло оним ученицима који су лошег материјалног стања. позивамо све ученика и професоре , као и остале грађане добре воље да нам се придруже и да подаримо оно мало што можемо јар ће то некоме значити много.
Први су се одазбвали ученици одљења 2Е наше школи који иначе дају свој допринос у многим активностима школе.



